Ideální aktivní dovolená

Přijeďte se k nám podívat! Penzion "Zámecká" je přátelský penzion vhodný pro týdenní pobyty jednotlivců i větších skupin. Okolí penzionu je ideální pro pěší, cyklo i běžkařské výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Na své si zde přijdou hlavně horolezci, ale i návštěvníci, kteří hledají klid a odpočinek v srdci skal. V penzionu se nachází vhodné prostory např. pro pořádání rodinných a podnikových oslav.

V srdci Adršpachu

Vestibulum pharetra pellentesque elit. Donec massa magna, semper nec tincidunt eu, condimentum non arcu. In hac habitasse platea dictumst. Integer ut risus imperdiet, hendrerit nunc nec, viverra velit. Duis ullamcorper sit amet diam in hendrerit. Nunc laoreet tincidunt consequat. Fusce vel odio ut magna vestibulum volutpat luctus a ante. Donec tincidunt ultrices sollicitudin. Phasellus scelerisque congue suscipit.

Bohaté zázemí

Návštěvníci penzionu mají k dispozici vybavenou kuchyň, velkou společenskou místnost s krbovými kamny a barem. V areálu penzionu, které má cca 6000m2, můžete posedět u ohniště, koupat se v bazénu nebo využít fotbalové hřiště. Děti zde mají k dispozici pískoviště. U penzionu se nachází soukromé parkoviště.

Hledáte ubytování v Adršpachu? Napište nám o rezervaci!